PRO YOU THE KEEPER COLOR CARE MASK

Lek 1,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 500

  • 500
  • 60
Lek 1,500.00
Mbaruar

Pro You The Keeper Color Care MaskMaske profesionale e cila trajton floket e lyer. Trajton, zbut, rigjeneron floket duke ruajtur intensitetin dhegjallerine e ngjyres se flokeve te lyer me A.R.T System COLOR DEFEND. Lajini floket sa here te doni, aplikoni... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Keeper Color Care Mask
Maske profesionale e cila trajton floket e lyer. Trajton, zbut, rigjeneron floket duke ruajtur intensitetin dhe
gjallerine e ngjyres se flokeve te lyer me A.R.T System COLOR DEFEND. Lajini floket sa here te doni, aplikoni me
pas masken trajtuese per te rritur intensitetin e ngjyres si ne diten e pare te lyerjes. Krijuar per te zgjatur
intensitetin e ngjyres se flokeve, per ngjyra te theksuara dhe vibrante.
  • Mbron ngjyren ne floke te lyer
  • Shton shkelqim
  • Zbut floket
  • Lehteson krehjen
  • Ushqen floket e demtuar nga lyerja
Perdorimi
Aplikojeni direkt ne skalp duke e masazhuar butesisht. Shperlani floket mire me uje te bollshem.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Keeper Shampoo dhe Keeper Conditioner te se njejtes linje per rezultat
me te shpejte dhe me te plote. Mund te shtoni dhe Keeper Booster per trajtim intensiv.
60ml/500ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop