Intensive Repair Mask

Brand: Label.m

Lek 2,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 120ml

  • 120ml
  • 800ml
Lek 2,400.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Trajtim i thelle ushqyes per te riparuar, zbutur dhe permiresuar menaxhimin e flokeve, duke i lene floket e mendafshte dhe te bute Permban Cupuacu Butter per te pershpejtuar rikuperimin e lageshtires dhe elasticitetit natyral te flokut Shkelqim maksimal dhe i... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Trajtim i thelle ushqyes per te riparuar, zbutur dhe permiresuar menaxhimin e flokeve, duke i lene floket e mendafshte dhe te bute

  • Permban Cupuacu Butter per te pershpejtuar rikuperimin e lageshtires dhe elasticitetit natyral te flokut
  • Shkelqim maksimal dhe i shendetshem

Nese nevojitet, kombinojeni me Intensive Repair Shampoo dhe Intensive Repair Conditioner, per trajtim super intensiv.

Pa Sulfate, Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop