PRO YOU THE SETTER HAIRSPRAY MEDIUM HOLD

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Masa: 500ml

  • 500ml
  • 75ml
Lek 1,300.00
Mbaruar
Pro You The Setter Hairspray Medium Hold
Llak flokesh profesional. InstaLast teknologji ofron fleksibilitet, kontroll dhe volum.
  • Shton shkelqim pa renduar ne floke.
  • Perdoret per te gjitha llojet dhe gjatesite e flokeve.
  • Llak me kontroll mesatare.
  • Mbron floket nga rrezet e diellit UV.
  • PH: 7.4 - 8.4.
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te thare nga 1 distance 30cm.
500ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop