Thickening Tonic

Brand: Label.Men

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar

Label.Men Thickening Tonic

Nje xhel i lenget i vecante, i cili jep trashesi dhe definicion, per stilime ekstreme Mat.

Efekti

Spray me teksture kashmiri qe jep definicion, volum si dhe mundesine e krijimit te stilimeve Mat mbi cdo lloje floku.

Rekomandohet per

Floke pa volum qe nuk ngrihen, te uritur per nje volum dhe teksture maksimale.

Perdorimi

Tundeni shishen dhe sperkatni mbi floke te njome, duke ndertuar me shume shtresa sipas tekstures dhe kontrollit te deshiruar.

 

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop