Kalo tek permbajtja

Label.m

 • Label.m Anti Frizz Mask | Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Mask

  nga Lek 2,200.00

  Label.m Anti Frizz Mask Maskë ultra-aktive, që aplikohet gjatë shplarjes me efekt zbutës të jashtëzakonshëm. Për rezultat që zgjat me shumë, pa sh...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Label.m Therapy Rejuvenating Mask | Duo Cosmetics
  Label.m

  Therapy Rejuvenating Mask

  nga Lek 3,500.00

  Label.m Therapy Rejuvenating Mask Maske kremoze me koncentrim te larte, per te rigjeneruar dhe rinovuar menjehere floket Dizejnuar per riparim dhe...

  Detajet e plota
  nga Lek 3,500.00
 • Label.m Honey & Oat Mask | Duo Cosmetics
  Label.m

  Honey & Oat Mask

  nga Lek 2,400.00

  Label.m Honey & Oat Mask Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhene force...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,400.00
 • Label.m Intensive Repair Mask | Duo Cosmetics
  Label.m

  Intensive Repair Mask

  nga Lek 2,400.00

  Trajtim i thelle ushqyes per te riparuar, zbutur dhe permiresuar menaxhimin e flokeve, duke i lene floket e mendafshte dhe te bute Permban Cupuacu...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,400.00