Kalo tek permbajtja

Label.m

 • Label.m Cool Blonde Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Cool Blonde Conditioner

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Cool Blonde Conditioner Balsam për Flokët Bjond Rigjeneron dhe ndriçon llojet ngjyrën e platinit dhe bjondes. Ofron pigmente ultra-koncent...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Label.m Anti Frizz Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Conditioner

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Anti Frizz Conditioner Balsam ushqyes dhe hidratues I cili lehtëson menaxhimin e flokëve, per flokë te mendafshte dhe pa Frizz. Pa Sulfat,...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Label.Men Scalp Purifying Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.Men

  Scalp Purifying Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Label.Men Scalp Purifying Shampoo Shampo e perditshme delikate per te gjithe llojet e flokeve me arome stimuluese mentoli. Krijuar posacerisht per ...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.Men Invigorating Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.Men

  Invigorating Conditioner

  nga Lek 1,900.00

  Label.Men Invigorating Conditioner Balsam i perditshem rigjenerues per te gjithe llojet e flokeve, balancon hidratimin dhe ushqen floket. Krijuar p...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • Label.m Thickening Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Thickening Conditioner

  nga Lek 2,300.00

  Per floke me te shendetshem, te trash dhe me volum Volum i menjehershem pa renduar flokun Hidraton, rrit elasticitetin e flokut dhe e forcon ate d...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,300.00
 • Label.m Therapy Rejuvenating Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Therapy Rejuvenating Conditioner

  nga Lek 3,000.00

  Label.m Therapy Rejuvenating Conditioner Force profesionale, balsam ushqyes me Havjar te Bardhe i cili shkrifton floket dhe rikthen vitalitetin Ri...

  Detajet e plota
  nga Lek 3,000.00
 • Label.m Label.m Organic Lemongrass Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Organic Lemongrass Conditioner

  nga Lek 3,000.00

  Hidratues organik per cdo lloj floku Hidratues dhe qetesues i skalpit dhe flokut  Forcon flokun dhe e mbron ate nga oksidimi i diellit dhe streset...

  Detajet e plota
  nga Lek 3,000.00
 • Label.m Peppermint Treatment | Duo Cosmetics
  Label.m

  Peppermint Treatment

  Lek 2,200.00

  Trajtim gjallerues i skalpit per te promovuar nje rritjen e shendetshme te flokeve Peppermint Oil ri-freskon dhe stimulon skalpin duke rritur qark...

  Detajet e plota
  Lek 2,200.00
 • Label.m Moisturising Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Moisturising Conditioner

  nga Lek 2,200.00

  Balsam hidratues dhe ushqyes, per floke te thate dhe te dehidratuar Me Echinacea dhe Aloe Vera ndajne te njejtet perberes hidratues Aloe ndihmon n...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Label.m Label.m Leave In Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Leave In Conditioner

  nga Lek 2,200.00

  Magnet perfekt i lageshtires per mbrojtje te plote gjate gjithe dites Ushqyes i menjehershem fale perberjes se larte ne vitamina dhe antioksidante...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Label.m Intensive Repair Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Intensive Repair Conditioner

  nga Lek 2,500.00

  Balsam i koncentruar dhe ushqyes per floke me pamje te thate dhe te demtuar Riparon intensivisht te gjitha shtresat e flokut Formuluar me nje konc...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,500.00
 • Label.m Honey & Oat Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Honey & Oat Conditioner

  nga Lek 2,200.00

  Label.m Honey & Oat Conditioner Rigjenerim i perditshem per floke te thate, te demtuar dhe te dehidratuar Hidraton, ushqen dhe mbron duke dhen...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Label.m Daily Shine Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Daily Shine Conditioner

  nga Lek 2,200.00

  Label.m Daily Shine Conditioner Balsam i lehte per te gjithe llojet e flokeve, sidomos per floket e holle ose me yndyre. Floke te bute dhe te mena...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Label.m Colour Stay Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Colour Stay Conditioner

  nga Lek 2,200.00

  Formula te koncentruara per te mbrojtur floket e sapo lyer Mbron, hidraton dhe forcon flokun ne brendesi Permban Heliogenol te nxjerrur nga Fara e...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Label.m Brightening Blonde Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Brightening Blonde Conditioner

  nga Lek 2,300.00

  Per mirmbajtjen e perditshme te flokut bjond Ushqen flokun dhe lufton de-hidratimin dhe keputjen Ruan tonet bjond te flokut, shmang zbehjen e ngjy...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,300.00
 • Label.m Brightening Blonde Balm | Duo Cosmetics
  Label.m

  Brightening Blonde Balm

  Lek 2,300.00

  Per zbutjen dhe mbrojtjen e flokut duke i dhen shkelqim Perberes qe ushqejne dhe forcojne flokun duke reduktuar demtimet dhe keputjen e tyre Krijo...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00