Thickening Volume Foam

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Per floke me volume, te bute dhe me shkelqim Perberes qe mbrojne flokun nga stilimet me nxehtesi dhe rrezet e demshme UV Formule e pa yndyrshme Apliko ne floke te njome per volume te gjithandejshem Mund ta blini online, ose... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Per floke me volume, te bute dhe me shkelqim

  • Perberes qe mbrojne flokun nga stilimet me nxehtesi dhe rrezet e demshme UV
  • Formule e pa yndyrshme
  • Apliko ne floke te njome per volume te gjithandejshem

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop