Mbaruar

Thickening Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,000.00

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Per floke me te shendetshem, te trash dhe plot me volum Trashje te menjehershme nga rrenja tek majat e flokut Forcon dhe mbron flokun Stimulon rritjen e flokeve te rinj Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin dhe kremin e... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Per floke me te shendetshem, te trash dhe plot me volum

  • Trashje te menjehershme nga rrenja tek majat e flokut
  • Forcon dhe mbron flokun
  • Stimulon rritjen e flokeve te rinj

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me balsamin dhe kremin e saj Thickening Conditioner & Thickening Cream

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop