Thickening Conditioner

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,300.00
Mbaruar

Per floke me te shendetshem, te trash dhe me volum Volum i menjehershem pa renduar flokun Hidraton, rrit elasticitetin e flokut dhe e forcon ate duke reduktuar demtimet Perberesit Seed oil, Shea & Cupuaca Butters japin efekt zbutes dhe hidratues Per... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Per floke me te shendetshem, te trash dhe me volum

  • Volum i menjehershem pa renduar flokun
  • Hidraton, rrit elasticitetin e flokut dhe e forcon ate duke reduktuar demtimet
  • Perberesit Seed oil, Shea & Cupuaca Butters japin efekt zbutes dhe hidratues

Per efektin maksimal rekomadohet qe te perdoret me shampon dhe kremin e saj Thickening Shampoo & Thickening Cream

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop