Kalo tek permbajtja

Filtra

Label.m Thickening

Shampo dhe Balsami Label.m Thickening jane formuluar me perberjen ekskluzive NRG Complex - dizenjuar per te hidratuar, ushqyer dhe forcuar floket duke promovuar trashesine ne pergjithesi.
Tekonogjia Time-Release siguron qe perberesit aktive te depertojne ne bazen e flokut per nje efekt maksimal fryerje qe zgjat.
 
Trashesi e Menjehershme
Volum qe nuk rendon dhe trashesi e dukshme me aplikimin e pare.
 
Pamje te Shendetshme
Hidratimi dhe ushqimi fryen fijen e flokut duke permiresuar kualitetin dhe trashesine.
 
Volum Afatgjate
Perdorimi i rregullt promovon floke me te shendetshem dhe te trashe cdo dite.
-
 • Label.m Thickening Shampoo | Duo Cosmetics
  Label.m

  Thickening Shampoo

  nga Lek 2,000.00

  Per floke me te shendetshem, te trash dhe plot me volum Trashje te menjehershme nga rrenja tek majat e flokut Forcon dhe mbron flokun Stimulon rri...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,000.00
 • Label.m Thickening Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Thickening Conditioner

  nga Lek 2,300.00

  Per floke me te shendetshem, te trash dhe me volum Volum i menjehershem pa renduar flokun Hidraton, rrit elasticitetin e flokut dhe e forcon ate d...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,300.00
 • Label.m Thickening Volume Foam | Duo Cosmetics
  Label.m

  Thickening Volume Foam

  Lek 2,300.00

  Per floke me volume, te bute dhe me shkelqim Perberes qe mbrojne flokun nga stilimet me nxehtesi dhe rrezet e demshme UV Formule e pa yndyrshme Ap...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Thickening Cream | Duo Cosmetics
  Label.m

  Thickening Cream

  Lek 2,300.00

  Aktivizohen ne nxehtesi, gjate stilimit te flokut Per rezultate maksimale perdoret ne floke te njome Perberes qe mbrojne flokun nga stilimet me nx...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00