Kalo tek permbajtja

Label.m Curl Define

Linja profesionale per floke kaçurrela nga Label.m
 • Label.m Curl Define Cream | Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Cream

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Cream Krem ushqyes pa shplarje per floke kaçurrela i cili verpon si pergatites kundra frizz dhe mbron ndaj lageshtires, per kaçu...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Curl Define Foam | Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Foam

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Foam Shkume hidratuese e cila i jep kaçurrelave dhe ondeve kontrollin e duhur dhe definicion. Me permbajtje ekskluzive te Rice C...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Curl Define Shine Top Coat | Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Shine Top Coat

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Shine Top Coat Serum i lehte per ti dhene definicionin e shtuar ose per te perfunduar stilimin e flokeve kaçurrela. Gjithashtu...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Label.m Curl Define Souffle | Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Souffle

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Souffle Dyll i bute kremoz i cili kyç lageshtine ne brendesi te flokut per te krijuar kaçurrela te hidratuara, te permiresuara...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00