Cool Blonde Shampoo

Brand: Label.m

Lek 2,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 2,100.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Cool Blonde Shampoo
Shampo për Flokë Bjonde te ftohtë
Pëforcon thellësinë dhe shkëlqimin e ngjyrës duke i dhënë më shumë jetëgjatësi.
Ofron pigmente ultra-koncentruese për tonifikimin e ngjyrave, për të eliminuar tonet e zeza dhe të verdha; zgjat qëndrueshmërinë e ngjyrave dhe mbron flokët
Pa Paraben dhe Sulfat
Përbërësit Natyralë botanikë: Patatja e Ëmbël – e pasur me vitaminë A për të mbajtur flokët të butë shkëlqim natyral. Karrotat e Purpurta – ushqen për të mbajtur flokët e freksët dhe rezistent ndaj stilimeve dhe krehjeve
Boronica – ushqen flokët duke nxitur qarkullimin e gjakut në skalpin e kokës e cila stimulon rritjen e flokëve
250ml
1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop