Restart Balance Purifying Micellar Shampoo

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,800.00
Mbaruar

ReStart Balance Purifying Shampoo nga Revlon Professional Shampo me veprim të dyfishte e cila krijon nje shkume kremoze. Largon yndyren nga koka, Ekuilibruar mikrobiomen e kokes dhe njekohesisht e pastron ate. Krijuar nga aminoacidi i prejardhur i glicines. Pastron skalpin... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

ReStart Balance Purifying Shampoo nga Revlon Professional
Shampo me veprim të dyfishte e cila krijon nje shkume kremoze.

  • Largon yndyren nga koka,
  • Ekuilibruar mikrobiomen e kokes dhe njekohesisht e pastron ate.
  • Krijuar nga aminoacidi i prejardhur i glicines.
  • Pastron skalpin dhe flokt lehte
  • Jep shume shkelqim.

Perdorimi:
Aplikojeni mbi floke duke e masazhuar lehte mbi skalp.
Lereni të veproje per rreth 3 - 5 minuta dhe shperlajeni mire.

*Per pastrim dhe larim te yndyres akoma me thelle keshillohet qe shampo te shoqerohet me Masken.

250ml/1000ml

  • 250ml
Te gjitha:Lek 1,800.00
  • Produkti juaj Restart Balance Purifying Micellar Shampoo Lek 1,800.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop