Mbaruar

Restart Balance Clay Scalp Mask

Lek 5,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Re/Start Balance Clay Scalp Mask- nga Revlon ProfessionalFormule profesionale. Maske flokesh detox me balte me veprim te dyfishte Largon yndyren menjehere Ndihmon per te ekuilibruar mikrobiomen e kokes Ben pastrim te thelle te saj. E pasur me perberes te frymezuar... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Re/Start Balance Clay Scalp Mask- nga Revlon Professional
Formule profesionale. Maske flokesh detox me balte me veprim te dyfishte
  • Largon yndyren menjehere
  • Ndihmon per te ekuilibruar mikrobiomen e kokes
  • Ben pastrim te thelle te saj.
E pasur me perberes te frymezuar nga balta qe kujdeset thellesisht per lekuren,
ajo thith vajin dhe largon produktet
e panevojshme duke pastruar koken ne menyre te persosur.
Perdorimi
Aplikojeni ne seksione ne skalp te lagur ose te thate. Masazhojeni butesisht.
Lereni te veproje 10-15 minuta. Shperlajeni mire. Lajeni me Shampo me pas.
10x15ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop