Mbaruar

Scalp Purifying Shampoo

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,900.00

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.Men Scalp Purifying Shampoo Shampo e perditshme delikate per te gjithe llojet e flokeve me arome stimuluese mentoli. Krijuar posacerisht per meshkuj.Efekti Forcon dhe jep trashesi, le skalpin e tonifikuar dhe te ri-freskuar per nje rezultat te paster dhe te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.Men Scalp Purifying Shampoo

Shampo e perditshme delikate per te gjithe llojet e flokeve me arome stimuluese mentoli. Krijuar posacerisht per meshkuj.Efekti

Forcon dhe jep trashesi, le skalpin e tonifikuar dhe te ri-freskuar per nje rezultat te paster dhe te shendetshem.

Rekomandohet per

Meshkuj. Formule e krijuar posacerisht per meshkuj. E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve.

Perdorimi

Si pjese e rutines tuaj te perditshme.

Ku mund ta gjeni

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.Men

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop