American Crew Defining Paste

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Defining Paste. Per me shume teksture dhe definicion. Dylli i bletes jep nje pamje natyrale, kontroll elastik per floke me gjatesi te ndryshme. Perberja e dyllit e ben ate te lehte per tu aplikuar dhe siguron nje perfundim mat... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Defining Paste. 
Per me shume teksture dhe definicion. Dylli i bletes jep nje pamje natyrale, kontroll elastik per floke me gjatesi te ndryshme. Perberja e dyllit e ben ate te lehte per tu aplikuar dhe siguron nje perfundim mat (pa shkelqim).
Defining Paste eshte e perafert me Fiber ne teksture dhe efekt por me e lehte per tu aplikuar dhe per tu shperndare mbi floke.
Mund te perdoret edhe ne floke me gjatesi mbi 5cm. Per kontroll mesatare dhe pa shkelqim.
Perfitimet
  • Lanolin: Nje zbutes i pasur me perberes hidratues.
  • Beeswax: Siguron aplikim te lehte.
  • Glycerin: I jep flokeve trashesi dhe pamje te plote.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop