Kalo tek permbajtja

Kundra Yndyres

 • Sebum Balance Shampoo
  Intragen

  Sebum Balance Shampoo

  nga Lek 1,500.00

  Intragen Sebum Balance Shampoo

  nga Lek 1,500.00
 • Gentle Cleansing Shampoo
  Label.m

  Gentle Cleansing Shampoo

  nga Lek 1,900.00

  Label.m Gentle Cleansing Shampoo Shampo e lehte per perdorim te perditshem, e pershtatshme per floke te yndyrshem ose skalp sensitive. Pastron me ...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,900.00
 • PROYOU PURIFYING SHAMPOO
  revlon professional

  PROYOU PURIFYING SHAMPOO

  nga Lek 900.00

  Purifying Shampoo / Shampo Purifikuese  Detoksifikon dhe balancon, shampo e cila pastron dhe forcon  skalpin e kokës në sajë të agjenteve te saj...

  Detajet e plota
  nga Lek 900.00