Style Masters Curly Orbital

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

STYLE MASTERS CURLY ORBITAL Aktivizues i kacurrelave: Aplikojeni mbi floke te njome, thajini me tharese ose natyrale. Ju do te krijoni kacurrela perfekte, fleksibel, te definuara, te lehta, me volum dhe me shkelqim natyral. Mund ta perdorni edhe mbi floke te thare per te ri-freskuar ... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

STYLE MASTERS CURLY ORBITAL
Aktivizues i kacurrelave: Aplikojeni mbi floke te njome, thajini me tharese ose natyrale. Ju do te krijoni kacurrela perfekte, fleksibel, te definuara, te lehta, me volum dhe me shkelqim natyral. Mund ta perdorni edhe mbi floke te thare per te ri-freskuar  kacuerralat. Redukton elektricitetin.
Kontrolli : Mesatar 
Pamja : Natyral
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop