Style Masters Curly Fanaticurls

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Style Masters Curly Fanaticurls Per nje definicion te pamundur me pare, me Fanaticcurls ju mund te krijoni kacurrela me definicion , te theksuara, kontroll total dhe mbi floke te dendur. Per kacurrela perfekte aplikojeni mbi floke te njome.Stilime nen kontroll... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Style Masters Curly Fanaticurls

Per nje definicion te pamundur me pare, me Fanaticcurls ju mund te krijoni kacurrela me definicion , te theksuara, kontroll total dhe mbi floke te dendur.
Per kacurrela perfekte aplikojeni mbi floke te njome.
Stilime nen kontroll por pa ngurtesuar floket.
Kontroll : I Forte 
Pamje : Natyral 
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop