Pro You Twister Scrunch Curl Activating Gel

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 75ml
Lek 1,700.00
Mbaruar

Pro You The Twister Scrunch Curl Activating GelXhel stilues profesional posacerisht per kacurela dhe onde. Kaçurrela nen kontroll ne çdo kohe!. A.R.T SystemINSTA BOUNCE krijon definicion te persosur mbi floket kaçurrela natyrale ose permanente, duke i mbajtur ato gjithmone nen... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Twister Scrunch Curl Activating Gel
Xhel stilues profesional posacerisht per kacurela dhe onde. Kaçurrela nen kontroll ne çdo kohe!. A.R.T System
INSTA BOUNCE krijon definicion te persosur mbi floket kaçurrela natyrale ose permanente, duke i mbajtur ato
gjithmone nen kontroll. Aplikoni Twister Scrunch per kaçurrela te hidratuara, me shkelqim dhe me definicion.
  • Thekson Kacurelat
  • Jep teksture
  • Shton shkelqim
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te lagur me duar. Perhapeni ne menyre homogjene dhe thajeni me tharese ose me difuzor.
Mund te perdoret per kaçurrela natyrale ose permanent.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Twister Shampoo dhe Twister Conditioner te se njejtes linje per
rezultat te plote dhe kacurela te bukura.
Per kaçurrela me teksture dhe volum aplikoni Twister Waves Beach Style.
75ml/350ml
  • 350ml
  • Pro You Twister Curl Conditioner
Te gjitha:Lek 3,000.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop