Mbaruar

Pro You Twister Beach Style Spray

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Pro You The Twister Scrunch Curl Activating GelSpray stilues profesional posacerisht per kacurela dhe onde. Krijoni stilimin perfekt te plazhit! Onde me definicion per nje salty look. A.R.T System INSTA BOUNCE krijon definicion te persosur ne floket kaçurreladuke i mbajtur... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Twister Scrunch Curl Activating Gel
Spray stilues profesional posacerisht per kacurela dhe onde. Krijoni stilimin perfekt te plazhit! Onde me
definicion per nje salty look. A.R.T System INSTA BOUNCE krijon definicion te persosur ne floket kaçurrela
duke i mbajtur ato gjithmone nen kontroll. Aplikoni Beach Activator per ondet perfekte si dallge deti dhe
per shkelqim mahnites.
  • Krijon waves
  • Jep teksture
  • Shton shkelqim
  • Pamje e sapo dale nga deti
Perdorimi
Aplikojeni disa spray ne floke te lagur dhe lerenite thahen ne menyre natyrale dhe te marrim forme natyrale.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Twister Shampoo dhe Twister Conditioner te se njejtes linje per
rezultat te plote dhe kacurela te bukura.
Per kaçurrela me definicion dhe te hidatuara aplikoni Twister Scrunch Curl Activating Gel.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop