Pro You Twister Curl Shampoo

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 350ml

  • 350ml
  • 1000ml
Lek 1,200.00
Mbaruar

Pro You The Twister Curl ShampooShampo profesionale posacerisht per floket kacurela dhe me onde. Pastron me delikatese, duke i dhene definicionkacurelave ose ondeve tuaja. A.R.T System INSTA BOUNCE i jep elasticitet, definicion duke shtuar hidratim, duke ilene te kontrollueshem dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Twister Curl Shampoo
Shampo profesionale posacerisht per floket kacurela dhe me onde. Pastron me delikatese, duke i dhene definicion
kacurelave ose ondeve tuaja. A.R.T System INSTA BOUNCE i jep elasticitet, definicion duke shtuar hidratim, duke i
lene te kontrollueshem dhe me super shkelqim mbi floket tuaj te lyer ose natyral. Krijuar per ti sherbyer dhe ne
 funksion vetem te flokeve kacurela.
  • Thekson Kacurelat
  • Pastron me delikatese
  • Shton shkelqim
  • Hidraton ne thellesi
Perdorimi
Aplikojeni direkt ne skalp duke e masazhuar butesisht. Shperlani floket mire me uje te bollshem.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Twister Conditioner dhe per stilim Twister Scrunch Curl Gel te se njejtes
linje per rezultat te plote dhe kacurela te bukura.
350ml/1000ml
  • 350ml
Te gjitha:Lek 1,200.00
  • Produkti juaj Pro You Twister Curl Shampoo Lek 1,200.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop