Pro You Twister Curl Conditioner

Lek 1,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Pro You The Twister Curl ConditionerBalsam profesional posacerisht per floket kacurela dhe me onde. Zbut me delikatese, duke i dhene definicionkacurelave ose ondeve tuaja. A.R.T System INSTA BOUNCE i jep elasticitet, definicion duke shtuar hidratim, dukei lene te kontrollueshem dhe... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Twister Curl Conditioner
Balsam profesional posacerisht per floket kacurela dhe me onde. Zbut me delikatese, duke i dhene definicion
kacurelave ose ondeve tuaja. A.R.T System INSTA BOUNCE i jep elasticitet, definicion duke shtuar hidratim, duke
i lene te kontrollueshem dhe me super shkelqim mbi floket tuaj te lyer ose natyral. Krijuar per ti sherbyer dhe
ne funksion vetem te flokeve kacurela. Ndihmon ne krehje dhe trajton floket e demtuar.
  • Thekson Kacurelat
  • Xbutme delikatese
  • Shton shkelqim
  • Hidraton ne thellesi
  • Ndihmon ne krehje
Perdorimi
Aplikojeni ne floke ne menyre homogjene duke e masazhuar butesisht. Lereni te veproje per 5 minutA. Shperlani
floket mire me uje te bollshem.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Twister Shampoo dhe per stilim Twister Scrunch Curl Gel te se njejtes
linje per rezultat te plote dhe kacurela te bukura.
350ml
  • Default Title
Te gjitha:Lek 1,300.00
  • Produkti juaj Pro You Twister Curl Conditioner Lek 1,300.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop