Curl Define Souffle

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Labelm Curl Define Souffle Dyll i bute kremoz i cili kyç lageshtine ne brendesi te flokut per te krijuar kaçurrela te hidratuara, te permiresuara, te buta dhe te shendetshme. Krijoni kaçurrela te lirshme, me definicion dhe pamje natyrale. Pa Sulfate... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Labelm Curl Define Souffle
Dyll i bute kremoz i cili kyç lageshtine ne brendesi te flokut per te krijuar kaçurrela te hidratuara, te permiresuara, te buta dhe te shendetshme. Krijoni kaçurrela te lirshme, me definicion dhe pamje natyrale.
Pa Sulfate dhe Kripera

Perodrimi:
Aplikojeni me majat e gishtave mbi floke te njome ose te thare. Ri-aplikoni per ti dhene kaçurrelave me shume definicion.

Perberesit Natyral:
Lanolin - krijon tekstura te leshurara (lirshme) me pamje te bute natyrale.
Gjalp Fare Cupuaçu - mbron, ushqen, hidraton duke i dhene flokeve nje perfundim te bute dhe me shkelqim.

Per çdo lloje floku
120ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop