Label.m Leave In Conditioner

Brand: Label.m

Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Size: 300ml

  • 300ml
  • 1000ml
Lek 2,200.00
Mbaruar

Magnet perfekt i lageshtires per mbrojtje te plote gjate gjithe dites Ushqyes i menjehershem fale perberjes se larte ne vitamina dhe antioksidante Nje kombinim i Aloe Vera dhe Jojoba Oil forcojne dhe mbyllin lageshtiren ne brendesi Keshille : Perfekte per... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Magnet perfekt i lageshtires per mbrojtje te plote gjate gjithe dites

  • Ushqyes i menjehershem fale perberjes se larte ne vitamina dhe antioksidante
  • Nje kombinim i Aloe Vera dhe Jojoba Oil forcojne dhe mbyllin lageshtiren ne brendesi

Keshille : Perfekte per permiresimin e kacurrelave

Pa Sulfate, Pa Natriklorate

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert qe mban produktet Label.m.

Salloni me i afert >

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop