Curl Define Cream

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Labelm Curl Define Cream Krem ushqyes pa shplarje per floke kaçurrela i cili verpon si pergatites kundra frizz dhe mbron ndaj lageshtires, per kaçurrela te buta dhe plot definicion. Me permbajtje ekskluzive te Coil-E Complex duke mundesuar lirshmerine e ondeve... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Labelm Curl Define Cream
Krem ushqyes pa shplarje per floke kaçurrela i cili verpon si pergatites kundra frizz dhe mbron ndaj lageshtires, per kaçurrela te buta dhe plot definicion.
Me permbajtje ekskluzive te Coil-E Complex duke mundesuar lirshmerine e ondeve dhe forcimin e flokut.
Pa Sulfate dhe Kripera

Perdorimi:
Aplikojeni mbi floke te thare me peshqir dhe krihini floket. Perfundoni me difuzor ose lerini te thahen natyralisht. Mund ta aplikoni edhe mbi floke te thare per te riformuar kaçurrelat.

Perberesit Natyral:
Vaji Fare Jojoba - Hidraton dhe rikthen shkelqimin
Oat Bran - permban proteina te cilat ushqejne & forcojne
Vaji Fare Lule Dielli - per mbrojtje maksimale te flokut

Floke te Ashper/Trashe
150ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop