Curl Define Shine Top Coat

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Serum i lehte per ti dhene definicionin e shtuar ose per te perfunduar stilimin e flokeve kaçurrela. Gjithashtu, krijon nje shtrese mbrojtese. Pa Sulfate, Paraben dhe Kripera Perdorimi: Aplikojeni mbi floke te thare per definicion te larte. Hidhni nje sasi... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Serum i lehte per ti dhene definicionin e shtuar ose per te perfunduar stilimin e flokeve kaçurrela. Gjithashtu, krijon nje shtrese mbrojtese.
Pa Sulfate, Paraben dhe Kripera
Perdorimi:
Aplikojeni mbi floke te thare per definicion te larte. Hidhni nje sasi te vogel dhe shtoni sipas deshires.
Perberesit Natyral
Vaj Baobab - riparon dhe mbron floket si dhe ndihmon ne krijimin  e volumit
Ekstrakt Fare Baobab - krijon hidratim afatgjate pa i renduar floket
Vaji Buriti - i pasur ne Vitamine A, rikthen vitalitetin per floke te mendafshte dhe me shkelqim. Redukton majat e dyzuara dhe mbron ndaj nxehtesise.
Shkriftues i shkelqyer per floke te ashper me kaçurrela.
Per çdo lloj floku
50ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop