Curl Define Foam

Brand: Label.m

Lek 2,300.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Labelm Curl Define Foam Shkume hidratuese e cila i jep kaçurrelave dhe ondeve kontrollin e duhur dhe definicion. Me permbajtje ekskluzive te Rice Curl Complex per floke te shendetshem, forcon floket dhe ruan format e kaçurrelave. Pa Paraben dhe Kripera... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Labelm Curl Define Foam
Shkume hidratuese e cila i jep kaçurrelave dhe ondeve kontrollin e duhur dhe definicion.
Me permbajtje ekskluzive te Rice Curl Complex per floke te shendetshem, forcon floket dhe ruan format e kaçurrelave.
Pa Paraben dhe Kripera
 
Perdorimi:
Hidhni sasine e nevojshme mbi duar dhe shperndajeni mbi floke te thare me peshqir. Stiloni sipas deshires. Aplikojeni mbi floke te thare per te rifreskuar definicionin e kaçurrelave
Perberesit Natyral:
Lule Lotus - Hidratuese dhe rinovuese
Niseshte Misri - Jep nje ndjesi te bute dhe elminon frizz
Floke te Holle/Normal
150ml
*nuk i ngrin floket*
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop