ANTI FRIZZ CONDITIONER

Brand: Label.m

Lek 2,100.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 2,100.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Anti Frizz ConditionerBalsam ushqyes dhe hidratues i cili lehteson menaxhimin e flokeve, per floke te mendafshte dhe pa Frizz.Pa Sulfat, Paraben apo Klorid SodiumPerberesit Natyral Ekstrakt i Mandarines se Gjelber – ushqen intensivisht, freskon dhe mbron floket Manferrat –... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Anti Frizz Conditioner
Balsam ushqyes dhe hidratues i cili lehteson menaxhimin e flokeve, per floke te mendafshte dhe pa Frizz.
Pa Sulfat, Paraben apo Klorid Sodium
Perberesit Natyral
  • Ekstrakt i Mandarines se Gjelber – ushqen intensivisht, freskon dhe mbron floket
  • Manferrat – riparim dhe mbrojtje nga stresi oksidativ per te mbajtur ngjyren
  • Dellenja – forcon dhe relakson fijet e flokut duke eliminuar shpupurisjen
250ml/1000ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop