Kalo tek permbajtja
 • Label.m Curl Define Foam | Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Foam

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Foam Shkume hidratuese e cila i jep kaçurrelave dhe ondeve kontrollin e duhur dhe definicion. Me permbajtje ekskluzive te Rice C...

  Detajet e plota
 • Label.m Curl Define Cream | Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Cream

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Cream Krem ushqyes pa shplarje per floke kaçurrela i cili verpon si pergatites kundra frizz dhe mbron ndaj lageshtires, per kaçu...

  Detajet e plota
 • Label.m Curl Define Shine Top Coat | Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Shine Top Coat

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Shine Top Coat Serum i lehte per ti dhene definicionin e shtuar ose per te perfunduar stilimin e flokeve kaçurrela. Gjithashtu...

  Detajet e plota
 • Label.m Curl Define Souffle | Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Souffle

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Souffle Dyll i bute kremoz i cili kyç lageshtine ne brendesi te flokut per te krijuar kaçurrela te hidratuara, te permiresuara...

  Detajet e plota
 • Revlon Professional Style Masters Curly Orbital | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Style Masters Curly Orbital

  Lek 1,600.00

  STYLE MASTERS CURLY ORBITAL Aktivizues i kacurrelave: Aplikojeni mbi floke te njome, thajini me tharese ose natyrale. Ju do te krijoni kacurrela ...

  Detajet e plota
 • Revlon Professional Be Fabulous Curly Hair Conditioner | Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Be Fabulous Curly Hair Conditioner

  nga Lek 1,800.00

  Be Fabulous Curly Hair C.R.E.A.M. Curl Defining Conditioner 250ml/750ml Perkujdesje e perditshme hidratuese per kacurrela elastike, te formuara...

  Detajet e plota
 • Label.m Curl Spray | Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Spray

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Spray 200ml Per kacurrela te perkryera

 • Label.m Anti Frizz Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Conditioner

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Anti Frizz Conditioner Balsam ushqyes dhe hidratues I cili lehtëson menaxhimin e flokëve, per flokë te mendafshte dhe pa Frizz. Pa Sulfat,...

  Detajet e plota
 • Label.m Anti Frizz Shampoo 300ml | Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Shampoo 300ml

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Anti Frizz Shampoo Shampo e lehtë, kontrolluese, ushqen dhe zbut duke reduktuar tendencën e dredhjes së flokëve per floke te butë dhe pa ...

  Detajet e plota
 • Orofluido Curly Mousse | Duo Cosmetics
  Orofluido

  Curly Mousse

  Lek 1,600.00

  Orofluido Curly Mousse SHKELQIM I MAHNITSHEM, DEFINICION DHE KONTROLL Nje shkume e paster, e lehte dhe e pasur me perzierjen e çmuar te tre vajrave...

  Detajet e plota
 • Label.m Label.m Leave In Conditioner | Duo Cosmetics
  Label.m

  Label.m Leave In Conditioner

  nga Lek 2,200.00

  Magnet perfekt i lageshtires per mbrojtje te plote gjate gjithe dites Ushqyes i menjehershem fale perberjes se larte ne vitamina dhe antioksidante...

  Detajet e plota
 • revlon professional PROYOU THE TWISTER WAVES SPRAY | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TWISTER WAVES SPRAY

  Lek 1,400.00

  PROYOU BEACH STYLE ACTIVATOR - Spraj stilues kacurrelash nga Revlon Professional. KACURRELA NEN KONTROLL, NE ÇDO KOHE! Teknologjia jone INSTA B...

  Detajet e plota
 • revlon professional PROYOU THE TWISTER SCRUNCH | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TWISTER SCRUNCH

  nga Lek 600.00

  PROYOU CURL ACTIVATING GEL ( Texture Scrunch ) - Xhel stilues kaçurrelash nga Revlon Professional. KACURRELA NEN KONTROLL, NE ÇDO KOHE! Teknolo...

  Detajet e plota
 • revlon professional PROYOU THE TWISTER SHAMPOO | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TWISTER SHAMPOO

  nga Lek 1,000.00

  PROYOU THE TWISTER SHAMPOO - Shampo per kaçurrela ose onde nga Revlon Professional. Formula jone trajtuese INSTA BOUNCE ju ndihmon ne formimin e ...

  Detajet e plota
 • revlon professional PROYOU THE TWISTER CONDITIONER | Duo Cosmetics
  revlon professional

  PROYOU THE TWISTER CONDITIONER

  Lek 1,000.00

  PROYOU THE TWISTER CONDITIONER - Balsam per floke me onde ose kaçurrela nga Revlon Professional. Formula jone trajtuese INSTA BOUNCE ju ndihmon n...

  Detajet e plota