GEL SOFT GEL DUO

Brand: Gelish

Lek 4,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
Gelish Soft Gel Tip Primer + Tip Adhesive
Primer Soft Gel Tip eshte nje produkt multifunksional, perdoret per te pergatitur thonjte natyrale gjithashtu ne
pjesen e poshtme te zones se bashkimit te tipsi me thoin. Soft Gel Tip Primer siguron ngjitje te persosur, shume
rezistente fale Soft Gel Tip Adhesive si ne thua dhe ne tips.
Tip Primer perdor teknologjine pa-acide per te zgjatur qendrueshmerine ne maksimum pa u hapur dhe pa u 
 ciflosur
Perdorimi
  • Pergatitja ne thonj natyrale - Pasi thonjte natyrale jane pergatitur dhe pastruar mire siç duhet duke perdorur
    Nail Surface Cleanse dhe Wipe It Off, aplikoni nje shtrese pH BOND ne thonjte tuaj. Aplikoni nje shtrese te holle
  • Soft Gel Tip Primer ne thonjte natyrale dhe lereni te thahen. Do te mbeten me shkelqim.
  • Zgjatja me Soft Gel Tip- pasi te keni zgjedhur madhesine e sakte dhe formen qe deshironi te tipsit, aplikoni 
  • Soft Gel Tip Primer ne zonen ku bashkohet thoi me tipsin. Prisni disa sekonda perpara se te vazhdoni me
  • aplikimin e Soft Gel Tip Adhesive.

 

Gelish Soft Gel Tip Adhesive
Gelish Soft Gel Tip Adhesive eshte një produkt i trashe xhel viskoz i krijuar per kontroll dhe mbulim maksimal
gjate aplikimit. Soft Gel Tip Adhesive eshte me i miri per shkak te teknologjise se bazuar ne Gelish Foundation.
Viskoziteti,trashesia forcon 'amortizimin' duke permiresuar qendrueshmerine, fleksibilitetin dhe jetegjatesine
duke siguruar veshje te plote 21 ditore pa ngritje, thyerje ose coptime.
Viskoz dhe i trashe -Per kontroll te persosur gjate aplikimit dhe qendrueshmeri te gjate
Gelish Foundation - ishte inspirimi i pare duke i shtuar ngjitesin me te mire ne kete industri
Aplikim i Thjeshte-me furçen ne shishe per t'iu pershtatur çdo preference aplikimi


Koha e kurimit

  • Touch LED Light - 5 sekonda
  • 18G Plus LED Light- 60 sekonda

Perdorimi
Aplikoni nje sasi te favorshme te ngjitesit Soft Gel Tip Adhesive ne pjesen e poshtme te tipsit. Vendosni tipsin
mbi thua duke perdorur nje levizje rrotulluese per aplikim te sakte pa flluska. Filloni nga zona e kutikules deri
ne fund. Sigurohuni qe te jene puthitur miren tipsi me thonjte.
Nese ekzistojne flluska ajri, hiqni tipsin dhe vendoseni perseri mbi thua, shtoni produkt nese eshte e nevojshme.
Kurojeni per 5 sekonda ne Touch Led Light, duke afruar tipsin per ngjitje maksimale.
Kuroni te pese gishtat per 60 sekonda ne 18G Plus Led Light.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop