Kalo tek permbajtja
Transport falas per blerjet mbi 1700L!
Transport falas per blerjet mbi 1700L!

Floke

 • Sun Edition Get Wet - Duo Cosmetics
  Label.m

  Sun Edition Get Wet

  Lek 2,700.00

  Koleksioni i limituar Label.m per mbrojtjen e flokeve ne plazh ne format kompakt udhetimi. Mbron ndaj diellit, klorit dhe kripes se detit. Menaxhon...

  Detajet e plota
  Lek 2,700.00
 • Magic Difuser - Duo Cosmetics
  Label.m

  Magic Difuser

  Lek 1,500.00

  Labelm Magic Difuser Difuzor profesional i cili pershtatet me çdo tharese fale sistemit te perputhjes gomine e cila zgjerohet sipas mases se thareses.

  Lek 1,500.00
 • Curl Define Shine Top Coat - Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Shine Top Coat

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Shine Top Coat Serum i lehte per ti dhene definicionin e shtuar ose per te perfunduar stilimin e flokeve kaçurrela. Gjithashtu...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Curl Define Foam - Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Define Foam

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Define Foam Shkume hidratuese e cila i jep kaçurrelave dhe ondeve kontrollin e duhur dhe definicion. Me permbajtje ekskluzive te Rice C...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Curl Spray - Duo Cosmetics
  Label.m

  Curl Spray

  Lek 2,300.00

  Labelm Curl Spray 200ml Per kacurrela te perkryera

  Lek 2,300.00
 • Uniq One Foam Treatment - Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Foam Treatment

  Lek 1,700.00

  Maska superiore pa shplarje e dizenjuar specifikisht per femra me floke te holle. Nje fomule inovative me teksture te lehte shkume synuar per fem...

  Detajet e plota
  Lek 1,700.00
 • Powder To Wax 20g - Duo Cosmetics
  Label.m

  Powder To Wax 20g

  Lek 2,300.00

  Label.m Dry Powder To Wax Pluhuri shndërrohet në një dyll të butë për t'i dhënë rrënjëve të flokëve më pak lagështi dhe një përfundim krejtësisht...

  Detajet e plota
  Lek 2,300.00
 • Uniq One Duo Pack Mask & Spray - Duo Cosmetics
  revlon professional

  Uniq One Duo Pack Mask & Spray

  Çmimi origjinal Lek 3,900.00
  Çmimi aktual Lek 2,500.00

  Seti Promocional Uniq One i cili permban Masken Intensive dhe Spraj. Superior Mask 300ml: aplikohet nje here ne jave mbi floke te lare per 3-5 minu...

  Detajet e plota
  Çmimi origjinal Lek 3,900.00
  Çmimi aktual Lek 2,500.00
 • Be Fabulous Curly Hair Conditioner - Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Be Fabulous Curly Hair Conditioner

  nga Lek 1,800.00

  Be Fabulous Curly Hair C.R.E.A.M. Curl Defining Conditioner 250ml/750ml Perkujdesje e perditshme hidratuese per kacurrela elastike, te formuara...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,800.00
 • Cool Blonde Conditioner - Duo Cosmetics
  Label.m

  Cool Blonde Conditioner

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Cool Blonde Conditioner Balsam për Flokët Bjond Rigjeneron dhe ndriçon llojet ngjyrën e platinit dhe bjondes. Ofron pigmente ultra-koncent...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Cool Blonde Shampoo - Duo Cosmetics
  Label.m

  Cool Blonde Shampoo

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Cool Blonde Shampoo Shampo për Flokë Bjonde te ftohtë Pëforcon thellësinë dhe shkëlqimin e ngjyrës duke i dhënë më shumë jetëgjatësi. Ofron...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Anti Frizz Lotion 50ml - Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Lotion 50ml

  Lek 1,900.00

  Label.m Anti Frizz Lotion Trajtim pa shplarje i cili kontrollon dhe ushqen për efekt afatgjate te drejtë dhe të mëndafshtë. Riparon flokët e dëmtu...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Anti Frizz Balm 150ml - Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Balm 150ml

  Lek 1,900.00

  Label.m Anti Frizz Balm Formule qe aktivizohet me nxehtësi, rezistente ndaj lagështisë per floke të trashë, të ashpër dhe të pa menaxhueshëm. Pers...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Anti Frizz Cream 150ml - Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Cream 150ml

  Lek 1,900.00

  Label.m Anti Frizz Cream Zbutje e menjëherëshme e flokut, rihidratim dhe riparim i çdo lloj floku. Forcon flokët, kundër shpupurisjes për flokë të...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Anti Frizz Mist 150ml - Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Mist 150ml

  Lek 1,900.00

  Label.m Anti Frizz Mist Spraj i imët hidratues, për krijimin e stilimeve të mëndafshta dhe për të lehtësuar menaxhimin e çdo lloje floku. Pa Sulfa...

  Detajet e plota
  Lek 1,900.00
 • Anti Frizz Mask - Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Mask

  nga Lek 2,200.00

  Label.m Anti Frizz Mask Maskë ultra-aktive, që aplikohet gjatë shplarjes me efekt zbutës të jashtëzakonshëm. Për rezultat që zgjat me shumë, pa sh...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,200.00
 • Anti Frizz Conditioner - Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Conditioner

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Anti Frizz Conditioner Balsam ushqyes dhe hidratues I cili lehtëson menaxhimin e flokëve, per flokë te mendafshte dhe pa Frizz. Pa Sulfat,...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Anti Frizz Shampoo 300ml - Duo Cosmetics
  Label.m

  Anti Frizz Shampoo 300ml

  nga Lek 2,100.00

  Label.m Anti Frizz Shampoo Shampo e lehtë, kontrolluese, ushqen dhe zbut duke reduktuar tendencën e dredhjes së flokëve per floke te butë dhe pa ...

  Detajet e plota
  nga Lek 2,100.00
 • Nutri Color Creme 513 Frosty Brown - Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Nutri Color Creme 513 Frosty Brown

  nga Lek 1,300.00

  Revlon Professional Nutri Color Creme 513 513 Frosty Brown eshte i pershtatshem per floke brune te ftohta. Aplikimi Per rifreskimin dhe intens...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,300.00
 • Nutri Color Creme 600 Fire Red - Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Nutri Color Creme 600 Fire Red

  nga Lek 1,300.00

  Revlon Professional Nutri Color Creme 600 600 Fire Red eshte i pershtatshem per floke te kuqe flake. Aplikimi Per rifreskimin dhe intensifikim...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,300.00
 • Nutri Color Creme 411 Ash Brown - Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Nutri Color Creme 411 Ash Brown

  nga Lek 1,300.00

  Revlon Professional Nutri Color Creme 411 411 Ash Brown eshte i pershtatshem per floke brune e erret. Aplikimi Per rifreskimin dhe intensifiki...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,300.00
 • Nutri Color Creme 1003 Golden Blonde - Duo Cosmetics
  Revlon Professional

  Nutri Color Creme 1003 Golden Blonde

  nga Lek 1,300.00

  Revlon Professional Nutri Color Creme 1003 1003 Golden Blonde eshte i pershtatshem per floke Bjonde e Arte. Aplikimi Per rifleskimin dhe inten...

  Detajet e plota
  nga Lek 1,300.00