PRO YOU THE FIXER SHIELD HEAT PROTECTION

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Pro You The Fixer Shield Heat ProtectionSpraj multifunksional me shume veti, me te rendesishmet mbrojtes ndaj nxehtesise dhe kundra lageshtise. Formula jone A.R.T  system INSTALAST Shielding ofron barriere mbrojtese ndaj lageshtise dhe nxehtesisederi ne 230ºC. Mbroni paraprakisht floket tuaj perpara... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Fixer Shield Heat Protection
Spraj multifunksional me shume veti, me te rendesishmet mbrojtes ndaj nxehtesise dhe kundra lageshtise.
Formula jone A.R.T  system INSTALAST Shielding ofron barriere mbrojtese ndaj lageshtise dhe nxehtesise
deri ne 230ºC. Mbroni paraprakisht floket tuaj perpara se ti stiloni me pjaster, mashe ose ti krihni me
furce vetem duke hedhur disa spray nga Fixer Shield. Floke te mbrojtur, te bukur dhe te shendetshem.
  • Barriere nga djegia
  • Barriere nga lageshtia
  • Barriere nga rrezet UV
  • Kontroll anti frizz
  • Shton butesi
  • Lehteson ne krehje
Perdorimi
Aplikojeni ne floke te lagur ose te thate nga rreth 30 cm largesi per te mbrojtur floket dhe stilimin.
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Fixer Shampoo dhe Fixer Mask se njejtes linje nese keni floke te
demtuar dhe deshironi rigjenerim te shepejte.
250ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop