PRO YOU THE WINNER ANTI HAIR LOSS TREATMENT

Lek 2,500.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

Pro You The Winner Anti Hair Loss TreatmentTrajtim profesional kundra renies se flokeve, per floke te brishte, te holle dhe te dobet. Formula e reA.R.T system DENSIPEPTIDE forcon floket qe nga rrenja duke i thene strukture,force dhe shkelqim flokut.Trajtim i... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Pro You The Winner Anti Hair Loss Treatment
Trajtim profesional kundra renies se flokeve, per floke te brishte, te holle dhe te dobet. Formula e re
A.R.T system DENSIPEPTIDE forcon floket qe nga rrenja duke i thene strukture,force dhe shkelqim flokut.
Trajtim i trefishte kundra renies se flokut qe parandalon humbjen e parakohshme duke i lene floket e
trashe dhe te forcuar. Gjithashtu shton dendesine dhe hidratimin ne floke dhe ne skalp. Ky trajtim i ri
gjalleron floket tuaj per t'i transformuar ne gjendje te shendetshme.
  • Forcon rrenjen
  • Shton strukture
  • Parandalon renien e flokeve
  • Shton shkelqim
  • Zbut floket
Perdorimi
Aplikojeni direkt ne skalp duke e masazhuar butesisht. Lereni te veproje. Mos e shperlani!
* Keshillohet te aplikohet se bashku me Anti Hair Loss Shampoo te se njejtes linje per funksion te shpejte
dhe te plote.
12 x 6 ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop