Mbaruar

Wax Spray 150ml

Brand: Label.m

Lek 1,900.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Label.m Brunette Texturising Volume Spray  label.m Wax Spray eshte nje produkt unisex i gjithanshem, i cili mundeson krijimin e  pamjeve te tendencave te fundit si me teksture, me gersheta apo stilimet e shtira pas (slicked-back).   Ne fillim del si... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Label.m Brunette Texturising Volume Spray 

label.m Wax Spray eshte nje produkt unisex i gjithanshem, i cili mundeson krijimin e 
pamjeve te tendencave te fundit si me teksture, me gersheta apo stilimet e shtira pas (slicked-back).
 
Ne fillim del si nje shkume e lehte, e cila shkrihet ne nje dyll transparent, qe thahet menjehere dhe
rezistent ndaj lageshtires. Label.m Fashion Edition Wax Spray nuk eshte aspak mgjites dhe mundeson
ri-modelimin e pamjes apo stilimit me shume  lehtesi, duke shtuar nje teksture e cila eshte perfekte
per stilime kreative.
 
Nese deshironi te krijoni nje pamje me teksture - pa problem,
nje pjese te flokeve te shtrire dhe me shkelqim - e lehte fare!
 
Por ka edhe me shume, mund te perdoret si baze per te ndihmuar
ne krehjet e drejta, njekohesisht duke mbrojtur floket me teknologjine
ekskluzive Enviroshield Complex.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop