Prep & Prime Tonic

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar

American Crew Prep & Prime Tonic
Precut Prep Tonic eshte nje produkt unik qe ofron perfitime te shumta. Hidraton dhe freskon duke pergatitut floket per prerje dhe stilim. Shton teksture dhe strukture te lehte per rritjen e kontrollit dhe menaxhimit. Plus, siguron mbrojtje nga nxehtesia.
Perfitimet

 • Mbrojtje kundra UV, shkelqim i ulet dhe baze uji.
 • Siguron mbrojtje nga nxehtesia
 • Siguron rreshqitje ne kreher
 • Funksionon mire me produkte te tjera stilimi
 • Nuk le pas mbetje
 • Zbut floket pa i renduar
 • Shton lageshti pa renduar floket
 • Siguron ndjesi freskie ne koke
 • Format i pershtatshëm i sperkatjes per stilistin ose klientin
 • I ben flokët më të kontrollueshem
 • Nuk ngjit
 • Pa Paraben
 • Arome mente per te siguruar ndjesi freskie dhe gjallerie ne koke

Perdorimi
Aplikojeni ne floke te thate ose te lagur perpara ndarjes se seksioneve dhe prerjes ose para stilimit
per ti mbrojtur nga demtimi i nxehtesise. Aplikoni nje sasi homogjene te produktit direkt ne floke para
se te ndani seksionet per prerje ose perpara se te aplikoni pasten stiluese. Lereni te thahet natyrshem
ose thajeni me një tharese.
250ml

 • Default Title
 • Fiber
 • Detox Shampoo
Te gjitha:Lek 4,800.00

Vleresimet e klienteve

Bazuar ne 1 vleresim Jepni vleresimin tuaj
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop