Finishing Spray

Lek 1,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Masa: 200ml

  • 200ml
  • 500ml
Lek 1,800.00
Mbaruar
American Crew Finishing Spray
Llak flokesh i krijuar posacerisht per meshkuj i cili, ndryshe nga llaku per femra ndihmon ne ruajtjen dhe
perfundimin e stilimit pa i ngrire floket duke mundesuar rimodelim edhe pas aplikimit.
Perdorimi
Aplikojeni pas pastes stiluese si perfundues dhe mbrojtes stilimi. Per kontroll me te larte,
aplikojeni afer rrenjes. Perfundim i thate dhe natyral me aromen klasike per meshkuj American Crew.
200ml/500ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop