American Crew Tech Series Texture Foam

Lek 2,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa
Mbaruar

American Crew Tech Series Texture FoamPerdoreni per te krijuar stilime te lirshme. Nje opsion perfekt per meshkuj me flokete gjate. Shkume stiluese e cila jep forme dhe shkelqim mesatare. Nje shkume e cilau jep stilisteve dhe meshkujve nje menyre te... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Tech Series Texture Foam
Perdoreni per te krijuar stilime te lirshme. Nje opsion perfekt per meshkuj me floke
te gjate. Shkume stiluese e cila jep forme dhe shkelqim mesatare. Nje shkume e cila
u jep stilisteve dhe meshkujve nje menyre te thjeshte, preçize dhe te fuqishme per te
manipuluar volumin, kontrollin dhe teksturen e stilimit.
Perfitimet
  • Amino Acide Keratine: Proteine e veçante e cila ndihmon ne forcimin e flokut.
  • Polyquaternium-11 & Polyaquaternium-16: Jep stilime te menaxhueshme.
  • Polimere Fiksuese: Per te shtuar volumin e flokeve.
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te mjaftueshme mbi floke te njome(jo shume te lagur).Lerini te thahen
natyralisht ose stilojini me tharese.Tundeni mire para aplikimit.
200ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop