Firm Hold Styling Cream

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
American Crew Firm Hold Styling Cream
Krem stilues me formule hidratuese qe zbut floket. Me shkelqim te ulet dhe fleksibilitet.
Lahet lehte pa lene mbetje pas. Siguron perfundim fleksibel dhe shkelqim te ulet.
Perfitimet
  • Panthenol: Parandalon demtimin e flokeve dhe permirëson shkelqimin
  • Copolymer: Siguron qendrueshmeri
  • Castor Oil: Lubrifikant natyral qe siguron strukture dhe shkelqim
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop