Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

American Crew Fiber Cream 100ml | Duo Cosmetics

FIBER CREAM 100ML

American Crew
Lek 2,000.00
American Crew Fiber Cream Krijuar per Kontroll + Fleksibilitet I jep flokeve shkelqim natyral si dhe teksture te rafinuar. Fiber Cream eshte e pershtatshme per meshkuj me floke mesatare ose te gjate. Niveli i kontrollit: Mesatare/I larte. Aplikojeni mbi floke te thare.
Nen total: Lek 2,000.00
Ruaj Hiq

American Crew Fiber Cream
Krijuar per Kontroll + Fleksibilitet
I jep flokeve shkelqim natyral si dhe teksture te rafinuar.
Fiber Cream eshte e pershtatshme per meshkuj me floke mesatare ose te gjate.
Niveli i kontrollit: Mesatare/I larte.
Aplikojeni mbi floke te thare.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.