Ultramatte

Lek 1,600.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
American Crew Ultramatte
Stilon dhe fikson floket duke krijuar pamjen qe deshironi me nje perfundim mat.
Formuluar posaçerisht me Panthenol per te permirësuar shendetin dhe dendesine e
flokeve. Per fiksim mesatar pa shkelqim.
Perfitimet
  • D-Panthenol: Parandalon renien e flokëve, dhe vepron si ​​hidratues
  • Natriumi PCA: Nxit mbajtjen e lageshtise
  • Benzofenonet: Siguron mbrojtje ndaj UV
  • Hydrolyzed Wheat Protein:Permireson shkelqimin dhe fuksionon si hidratues per floket
  • Akrilates Crosspolymer-3: Ofron kontroll mesatare, me jetegjatesi dhe rezistence
  • Silica: Perberes i bardhe pa peshe qe perdoret per te arritur efektin mat
Perdorimi
Aplikojeni lirshem ne floket e lagur dhe modeloni floket ne formen perfundimtare.
100ml
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop