Pomade

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
American Crew Pomade
Paste stiluese per te gjitha llojet e flokeve. Funksionon mire dhe per floket kaçurrela.
Perdoreni per te krijuar pamje klasike ose stilim qe ju deshironi me kontroll mesatar
dhe me shkelqim te larte.
Perfitimet
  • Baze Uje: siguron shkelqim dhe pastrohet lehtesisht pa mbetje
  • Lanolin: siguron butesi dhe njekohesisht kontroll
  • Complex Strong Hold: Kontoll i larte ne nje produkt te bute
Perdorimi
Aplikoni nje sasi te vogel ne menyre te barabarte ne floke te lagur ose te thate dhe stiloni
sipas deshires.
85gr
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop