Transport falas per blerjet mbi 1700!

Dergesa ne Shqiperi & Kosove

Distributor i autorizuar per Shqiperine & Kosoven

FORMING CREAM

American Crew
Lek 1,600.00
American Crew Forming Cream Pasta stiluese American Crew per meshkuj. Krijon kontroll mesatare dhe shkelqim natyral. Nje nga produktet me te preferuara per stilimin e flokeve. Aplikohet mbi floke te thare per me shume kontroll, ose mbi floke te njome per me shume shkelqim. E pershtatshme per te gjithe llojet...
Nen total: Lek 1,600.00
Ruaj Hiq

American Crew Forming Cream

Pasta stiluese American Crew per meshkuj. Krijon kontroll mesatare dhe shkelqim natyral. Nje nga produktet me te preferuara per stilimin e flokeve.

Aplikohet mbi floke te thare per me shume kontroll, ose mbi floke te njome per me shume shkelqim.

E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve.

Mund ta blini online, ose ne sallonin me te afert per meshkuj qe mban produktet Crew.

PAGESAT

Pagesat behen me para ne dore pasi merrni porosine dhe nuk nevojitet karte krediti.

TRANSPORTI

Porosia ju vjen ne adrese me posten e percaktuar nga kompania jone.

Shqiperi - Tirane

Porosite brenda Tiranes pergatiten dhe nisen çdo dite nga e Hena ne te Shtune, orari 10:00 me 15:00. Nese dergoni porosi pas ores 15:00, ajo mund te shtyhet per diten tjeter.

Shqiperi - Rrethe

Bejme dergesa ne çdo vend te Shqiperise. Porosia vonon 2 deri ne 3 dite pune.

Kosove

Dergesat per ne Kosove vonojne 5 deri ne 6 dite pune.