Fiber

Lek 1,700.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
American Crew Fiber 
Produkt Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.
Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa shkelqim, Mat. Funksionon mire ne floke
te shkurter, 1-3 inch gjatesi. Kontoll te larte, shkelqim te ulet dhe stilim sipas deshires.
Perfitimet
  • Lanolin: siguron butesi dhe njekohesisht kontroll
  • Cetyl Palmitate: Zbutes, siguron ndjesi te bute ne prekje
  • Dylli i Bletes: Mbron nga humbja e lageshtise ndersa siguron kontroll te plote.
Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
85gr
  • Default Title
  • Prep & Prime Tonic
  • Detox Shampoo
Te gjitha:Lek 4,800.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop