Mbaruar

American Crew Power Cleansing Shampoo

Lek 1,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

Power CleanserStyler Remover ShampooShampo per pastrim te thelle dhe perdorim te perditshem per te gjitha llojet e flokeve. Heq edhe produktet me te forta te stilimit.Jepni flokeve tuaj maksimumin e pastrimit te thelle.Benefitet Nje kombinim i pershtatshem i sulfaktanteve siguron... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Power CleanserStyler Remover Shampoo
Shampo per pastrim te thelle dhe perdorim te perditshem per te gjitha llojet e flokeve.
Heq edhe produktet me te forta te stilimit.
Jepni flokeve tuaj maksimumin e pastrimit te thelle.
Benefitet
  • Nje kombinim i pershtatshem i sulfaktanteve siguron fuqine e pastrimit përfundimtar.
  • Perberesit e mentolit freskojne lekuren e kokes.
  • Ekstrakte rozmarine dhe trumze per floke te shendetshem.
  • Polyquaternium,i jep flokeve volum,permireson strukturen dhe shkelqimin.
250ml/450ml/1L
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop