-30%

Next Level Fiber Cream Daily Deep Moist Shampoo

Lek 3,400.00 Lek 2,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar
American Crew Fiber Cream
Krem ​​stilues i cili kombinon fleksibilitetin me kontrollin, i jep flokeve tuaj strukture te rafinuar
dhe nje perfundim. Siguron kontroll mesatar dhe perfundim natyral. Vepron mire ne floke te shkurter/mesatare.
Perfitimet
  • Polyethylene Glycol Polymers: Ndihmon ne krijimin e fibrave te dukshme ne produkt.
  • Methyl Gluceth-20: Zbutes i cili jep flokeve ndjesi butesie.
  • PVP, VP/VA, Polyquaternium-69: Siguron kontroll dhe qendrueshmeri per nje kohe te gjate.

Perdorimi
Per rezultate me te mira, aplikoni nje sasi te vogel ne duar dhe perhapeni ne menyre homogjene ne floke.
100m

American Crew Daily Deep Moisturizing Shampoo
Shampo flokesh e pasur me balsam i le floket te bute gjate gjithe dites pa shkaktuar yndyrosje.
Formula ultra-hidratuese pastron ndersa aroma e mentes i gjalleron.
E pasur me vitamine B5 per floke te shendetshem, kjo shampo vegane, pa silikon eshte pershtatshme
per perdorim te perditshem per floke normale ose te thate.
Benefitet

  • Hidratim, i cili eshte shume i nevojshim perfloket e thate.
  • Vitamina B5 jep lageshti qe mundeson floke te shendetshem.
  • Formuluar me 91% perberes natyrore
  • Paketimi me nje minimum prej 80% plastike te riciklueshme

250ml

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop