-22%

Fiber & Beard Balm & Daily Deep Moisturizing Shampoo

Lek 5,100.00 Lek 4,000.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Mbaruar

Seti Promocional  i kujdesjes ndaj Flokut & Mjekres per meshkuj

American Crew Fiber 85g
Produkt Fibër ndihmon ne trashje, teksture dhe krijon efektin e flokeve te plote.
Siguron kontroll te larte dhe perfundim pa shkelqim, Mat. Funksionon mire ne floke
te shkurter, 1-3 inch gjatesi. Kontoll te larte, shkelqim te ulet dhe stilim sipas deshires. 

American Crew Beard Balm 60g
Krem i bute i cili kontrollon dhe ushqen mjekren per aplikime dhe stilime elastike.
Beard Balm e mban mjekren nen kontroll, i jep shkelqim, dhe lehteson stilimin e saj.
Aplikojeni mbi mjeker te thare.

American Crew Daily Deep Moisturizing Shampoo 250ml
Shampo flokesh e pasur me balsam i le floket te bute gjate gjithe dites pa shkaktuar yndyrosje.
Formula ultra-hidratuese pastron ndersa aroma e mentes i gjalleron.
E pasur me vitamine B5 per floke te shendetshem, kjo shampo vegane, pa silikon eshte pershtatshme
per perdorim te perditshem per floke normale ose te thate.

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop