-25%Mbaruar

Forming Cream & 3in1 Shampoo

Lek 2,900.00 Lek 2,200.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Forming Cream. 
Krem i lehte stilimi i cili funksionon mire per te gjitha llojet dhe modelet e flokeve.
Forming siguron kontroll, fleksibilitet te shkelqyeshem dhe shkelqim natyral ne floke.
Ky produkt gjithashtu ndihmon qe floket te duken me te trashe dhe eshte ideal per ata qe sapo kane nisur te stilojne flokete tyre. Per kontroll mesatare me shkelqim mesatar.

American Crew 3-in-1 Shampoo
Shampo dhe balsam per floket dhe trupin American Crew 3in1.
Praktike dhe efektive per meshkuj aktive.
Zbut floket pa krijuar volum.
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop