Detox Shampoo

Lek 1,400.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

Masa: 250ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 1,400.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Detox Shampoo
Shampo me veprim te dyfishte vepron si pastrues i kokes dhe nje detoks i flokeve, duke hequr sebumin e tepert dhe pa-pastertite.
Formula vegane pa silikon ka nje kombinim unik të argjiles Manicouagan Clay te pasur me lende ushqyese dhe fara te arekokosit.
Ajo gjithashtu eshte e pasur me arome mente. Krijuar per te gjitha llojet e flokeve.
E le skalpin te ndihet i fresket dhe floket e bute dhe te menaxhueshem.
Benefitet
  • Rruazat e arrekokosit aktivizojne mikro-qarkullimin e skalpit kur masazhohen butesisht, duke lene koken dhe floket e shendetshem.
  • Manicouagan Clay ushqen floket me lendet ushqyese thelbesore si hekuri, kalciumi, natriumi, kaliumi dhe zinku.
  • Largon yndyren e tepert, papastertite dhe mineralet e ujit qe grumbullohen nga floket dhe skalpi i kokes.
  • Formuluar me 80% perberes natyral
  • Paketimi me nje minimum prej 80% plastike te riciklueshme
  • 250ml
  • Fiber
  • Prep & Prime Tonic
Te gjitha:Lek 4,800.00
E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop