American Crew Daily Moisturizing Conditioner

Lek 2,800.00

ne gjendjene gjendjeMbaruar
- Transporti llogaritet te kasa

Masa: 1000ml

  • 250ml
  • 1000ml
Lek 2,800.00
Mbaruar

Me njoftoni kur ky produkti eshte i disponueshem:

American Crew Daily Moisturizing ConditionerBalsam hidratues me veprim te trefishte rigjeneron, forcon dhe mbron. Floket qendrojne te bute, te menaxhueshem dhe gati per stilim.I pershtatshem per floke normale ne te thate. Rigjeneron: Ne menyre efektive siguron lageshtine thelbesore pa peshuar... Lexo me shume

Pagesa behet pasi te merrni porosine.

Transport Falas per çdo blere mbi 1700L ne te gjithe Shqiperine.

Ne Tirane porosia vjen brenda 24H Hene-Shtune. Ne rrethe vonon 2-3 dite pune.

Kosove porosia vonon 5-6 dite pune. Transporti shkon nga 625L (€5) deri ne Falas per blerje mbi 6000L (€49).

American Crew Daily Moisturizing Conditioner
Balsam hidratues me veprim te trefishte rigjeneron, forcon dhe mbron.
Floket qendrojne te bute, te menaxhueshem dhe gati per stilim.
I pershtatshem per floke normale ne te thate.
  • Rigjeneron: Ne menyre efektive siguron lageshtine thelbesore pa peshuar ne floke.
  • Fuqizon: Ul keputjen e flokeve nga krehja me 86%.
  • Mbron: Jep hidratim shume te nevojshem dhe mbron floket nga tharja.
  • I pasur me arome mente. Pa silikon. Vegan

Benefitet
Forcon dhe hidraton floket pa i renduar ato.
Vitamina B5 jep lageshti e domosdoshme per floke te shendetshem.
Formuluar me 91% perberes natyrore
Paketimi me nje minimum prej 80% plastike te riciklueshme

E Hene, E Mart, E Merkure, E Enjte, E Premte, E Shtune
Janar, Shkurt, Mars, Prill, Maj, Qershor, Korrik, Gusht, Shtator, Tetor, Nentor, Dhjetor
Nuk ka artikuj mjaftueshem te disponueshem. Kane mbetur vetem [max].
Shto ne ListeShiko ListenHiq nga lista e preferuar
Shporta

Shporta juaj eshte bosh.

Shop